Izobraževalni seminar za nepremičninske posrednike

ZDNP_26032020 Poslovanje z nepremičninami

Vsebina seminarja

Nakup nepremičnine ni vsakdanji dogodek. Zahteva premišljenost, opredelitev potreb in želja, hkrati pa gre za izredno visoka finančna sredstva, prihranke ali naložbe, zato je poznavanje področja financiranja zelo pomembno.

V sodelovanju z NLB d.d. smo za nepremičninske posrednike pripravili izobraževalni seminar, kjer vas bomo seznanili s postopkom pridobivanja stanovanjskega kredita. Pridobljene informacije vam bodo lahko v pomoč pri svetovanju kupcem nepremičnin.

Poleg tega boste spoznali kako poteka ocenjevanje in kaj najbolj vpliva na ceno nepremičnine. Za vas smo pripravili še nekaj izvlečkov iz poslovnega bontona, zaključili pa bomo s predstavitvijo aktualne sodne prakse in vas opozorili, na kaj morate biti še posebej pozorni.

12.30 - 13.30

13.30 - 14.30

Prijava udeležencev
Preverjanje nepremičnine in kreditojemalca stanovanjskega posojila
NLB d.d.
Predstavitev stanovanjskega kredita
Maja Potočnik, NLB d.d.
Odmor
Ocenjevanje nepremičnin za nakup in/ali prodajo
Boštjan Boh, Abaka d.o.o.
Poslovni protokol
mag. Aleksander Strel, šef Protokola Republike Slovenije
Aktualna sodna praksa
Boštjan Udovič, GZS-ZPN

Predavatelji

Maja Potočnik

Mag. Aleksander Strel, magister politologije, je šef Protokola Republike Slovenije od oktobra 2018. V protokolarno delo na najvišji državni ravni je drugače tesno vpet že od leta 2004, ko se je pridružil ekipi Protokola Republike Slovenije. Od novembra 2013 je tudi vodil in koordiniral protokolarne obveznosti za zadnje tri predsednike vlad.«

Boštjan Boh

Boštjan Boh, univ.dipl.inž.geod., sodni cenilec in pooblaščeni ocenjevalec vrednosti nepremičnin in predsednik Združenja ocenjevalskih podjetij pri GZS-ZPN.

Boštjan Udovič, direktor Zbornice za poslovanje z nepremičninami.

Kotizacija in popusti

Kotizacija za posameznega udeleženca znaša

80,00€ + DDV (97,60 z DDV) oz.
68,00€ + DDV (82,96 z DDV) za člane GZS oz.
40,00€ + DDV (48,80 z DDV) za člane GZS-ZPN.

Popusti se seštevajo.

Članski popust

- 50 % za člane GZS-ZPN in
 - 15 % za člane GZS

Količinski popust

Vsak drugi in naslednji prijavljeni iz iste organizacije dodaten 10% popust.

DDV se obračuna po splošni stopnji 22 %. V kotizacijo je vključena udeležba na izobraževalnem seminarju, gradivo, postrežba v odmorih in potrdilo o udeležbi.

Prosimo vas, da kotizacijo nakažete do 11.06.2020 na TRR GZS: SI56 0292 4001 7841 495; obvezno navedite sklic 2060-5054.

Plačilo kotizacije je pogoj za udeležbo na seminarju. Račun vam bomo izdali po zaključku izobraževalnega seminarja.

Prijave in odjave

Prijave sprejemamo do 11. junija oz. do zapolnitve mest. Prijavite se lahko z e-prijavnico, ali pa nam po elektronski pošti: zpn@gzs.si sporočite podatke za udeležence.

Po prejemu prijave vam bomo posredovali ponudbo za plačilo kotizacije.

Odpoved prijave na izobraževalni seminar je možna le v pisni obliki, posredovani po e-pošti na naslov zpn@gzs.si. Skrajni rok za pisno odpoved z vrnitvijo 100% plačila kotizacije je tri (3) delovne dni pred začetkom dogodka. V primeru nepravočasne odjave oz. neudeležbe pa že vplačanih kotizacij nismo dolžni vrniti.

Prijavnica

Informacije

Dodatne informacije o dogodku vam bomo posredovali v strokovni službi GZS-Zbornice za poslovanje z nepremičninami, po telefonu na številki 01 58 98 240 ali po e pošti zpn@gzs.si.

Udeleženci izobraževalnega seminarja imajo možnost brezplačnega parkiranja do zasedbe mest v prvi garaži GZS oziroma na zunanjem parkirišču GZS. Oboje uvoz z Dimičeve ulice.

Vljudno vabljeni.

Vzorci dokumentov in